Ob krajevnem prazniku, v soboto 21. maja, smo se ponovno zbrali v športnem parku v Levpi, kjer smo se udeležili tradicionalnega 9. pohoda "Kje so tiste stezice".

Vreme nam je bilo tudi letos naklonjeno in zbralo se je skoraj 300 pohodnikov. Za dobro klimo na pohodu pa je poskrbel rahel vetrič, ki je občasno prijetno pihljal. Nekateri pohodniki so izbrali lažji devet in pol kilometrski pohod. Velika večina pa se je odpravila na daljši enaindvajset kilometrski pohod, ki je potekal po 22 zaselkih KS Levpa. Obiskovalci pohoda so se lahko okrepčali na treh večjih postojankah, ki so bili v Seniškem Bregu, Zavrhu in na Hojeh. Zaključek pohoda je bil v športnem parku Levpa, kjer so se udeleženci pohoda okrepčali z napitkom ter joto in klobaso. Aktiv kmečkih žena je pripravilo razstavo in ponudbo domačega peciva. V večernih urah je sledilo druženje, za prijetno vzdušje pa je poskrbel ansambel DUO Pregelj.

Nekaj utrinkov ...

ozio_gallery_nano