V soboto, 26. novembra 2022, se je v večnamenski dvorani v Levpi odvijala delavnica izdelave adventnih venčkov, ki jo je vodila krajanka Nataša Žabar.

 

Glede na to, da so adventni venčki obvezna sestavina decembrskega časa in v tem mesecu postanejo središče naših domov, se je na delavnici zbralo veliko število pridnih in spretnih rok, ki so sobotno dopoldne izkoristile za ustvarjanje. Za izdelavo venčkov so udeleženke uporabljale različne naravne materiale, pentlje, perlice, suho sadje in druge božične motive. V sproščenem in že nekoliko predprazničnem vzdušju so začeli nastajati unikatni adventni venčki čudovitih dekoracij, ki bodo na naših mizah zagotovo pritegnili pozornost in poskrbeli za čudovite praznične dni.

Vse udeleženke delavnice se svoji mentorici zahvaljujemo za pomoč in svetovanje pri ustvarjanju, saj sedaj po njeni zaslugi naše domove krasijo najlepši adventni venčki.

 

Utrinki iz delavnice ...

ozio_gallery_nano